Sort by

gin has logged 14 entries for films during April 2018.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Dirty Computer

Dirty Computer

2018
×
Read the review Edit this entry  
30
The Dirties

The Dirties

2013
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
29
Elephant

Elephant

2003
×
★★★½
Edit this entry  
28
Avengers: Infinity War

Avengers: Infinity War

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
28
I Am Not an Easy Man

I Am Not an Easy Man

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
27
Guardians of the Galaxy Vol. 2

Guardians of the Galaxy Vol. 2

2017
×
Edit this entry  
27
Spider-Man: Homecoming

Spider-Man: Homecoming

2017
×
Read prior review Edit this entry  
26
Guardians of the Galaxy

Guardians of the Galaxy

2014
×
Edit this entry  
21
Love, Simon

Love, Simon

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
17
American Pie

American Pie

1999
×
½
Read the review Edit this entry  
08
Thor: Ragnarok

Thor: Ragnarok

2017
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
07
Brokeback Mountain

Brokeback Mountain

2005
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
02
Jennifer's Body

Jennifer's Body

2009
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
01
Gone Girl

Gone Girl

2014
×
★★★★★
Read the review Edit this entry