• Crimson Peak

    ★★★★

  • It

    ★★★★

  • Red Eye

    ★★★

  • Neighbors 2: Sorority Rising

    ★★★½

  • Imagine Me & You

    ★★★

  • Whip It

    ★★★★

  • A Quiet Place Part II

    ★★★½

  • The House That Jack Built

    ★★★★

  • A Girl Walks Home Alone at Night

    ★★★½

  • Hell House LLC

    ★★½

  • Saint Maud

    ★★★★½

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★★½

  • The Bling Ring

    ★★★½

  • Coherence

    ★★★★

  • Nocturne

    ★★★½

  • The House of the Devil

    ★★★

  • O Brother, Where Art Thou?

    ★★★½

  • Portrait of a Lady on Fire

    ★★★★½