Sort by
  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★★

  • Black Flies

  • Strange Way of Life

  • Jeanne du Barry

    ★★★

  • Arte Povera - The Documentary

  • Boston Strangler

    ★★★

  • Music

  • Inside

  • Superpower

  • Creed III

    ★★

  • Babylon

    ★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★

  • BASTARDS

  • Misty Line

    ½

  • Blossoms to Blossoms

  • Cavewoman

  • A Night at the Theater

    ★★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ½

  • Causeway

    ★★★★

  • The Menu

  • Not Tomorrow

  • Yama

  • Blonde

    ★★★★★

  • Pendulus

    ★★★★

  • Tokakis or What's My Name

    ★★★½

  • Magma

  • Daphne

  • The Last Sigh

  • Hussies

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★★

  • Kiddo

  • TÁR

    ★★★

  • White Noise

    ★★★

  • Barbarian

    ★★½

  • Silence 6–9

    ★½

  • Elvis

  • Dodo

    ★★★

  • On Xerxes' Throne

  • Crimes of the Future

    ★★★½

  • Triangle of Sadness

    ★★★★

  • Aftersun

    ★★½

  • X

    ★★★½

  • To Leslie

    ★★★½

  • A Day in the Life of a Teddy Bear

    ★★

  • Memoir of a Veering Storm

  • The Passengers of the Night

    ★★★

  • Kimi

    ★★

  • 5pm Seaside

  • Broadway

  • Paris Is in Harlem

    ★★★

  • House of Gucci

    ★★★

  • Saison Morte

  • From The Balcony

    ★★★★★

  • Zeros and Ones

    ★★★

  • The Green Knight

  • Titane

    ★½

  • Drive My Car

  • Benedetta

    ★★★½

  • Malcolm & Marie

    ★★★½

  • Tailor

    ★★★

  • Amercement

  • Green Sea

    ★½

  • All the Pretty Little Horses

  • Pari

  • Siberia

    ★★★

  • Digger

  • Kala azar

  • Persephone

  • I Will Cross Tomorrow

  • The Irishman

    ★★★½

  • Uncut Gems

    ★★★★½

  • Nimic