Sort by
  • 22 Rooms

  • Beau Is Afraid

    ★★★★½

  • Cocaine Bear

    ★★★

  • Magic Mike's Last Dance

    ★★★★

  • 80 for Brady

    ★★½

  • My Four Favorite Buttons

  • You Hurt My Feelings

    ★★★★

  • Infinity Pool

    ★★★★

  • Babylon

    ★★

  • Adult Swim Yule Log (aka The Fireplace)

    ★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★

  • Eyeballs in the Darkness

    ★★★★★

  • Zen - Grogu and Dust Bunnies

  • Trick or Treat 2!

    ★★★½

  • The Murmuring

  • The Viewing

  • Dreams in the Witch House

  • Pickman's Model

  • The Outside

  • The Autopsy

  • Graveyard Rats

  • Lot 36

  • Viking Wolf

    ★★½

  • Terror Train

    ★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • Aqua Teen Forever: Plantasm

    ★★★½

  • Halloween Ends

    ★★★

  • Christmas Bloody Christmas

    ★★★

  • Queer for Fear: The History of Queer Horror

  • Hellraiser

    ★★½

  • Hocus Pocus 2

    ★★

  • The Munsters

    ★★★½

  • Werewolf by Night

    ★★★½

  • Marlowe

    ★★★½

  • Kids vs. Aliens

    ★★

  • Confess, Fletch

    ★★★★

  • V/H/S/99

    ★★★

  • Wendell & Wild

    ★★½

  • The Menu

    ★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★★

  • Glass Onion

    ★★★★½

  • Blonde

    ★★★★

  • Dead for a Dollar

    ★★★½

  • The Eternal Daughter

    ★★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • The Whale

    ★★★★

  • Master Gardener

    ★★★★

  • Good Night Oppy

    ★★★½

  • Pearl

    ★★★★

  • All the Beauty and the Bloodshed

    ★★★★½

  • Women Talking

    ★★★★

  • Bones and All

    ★★★½

  • TÁR

    ★★★★½

  • White Noise

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★★

  • Clerks III

    ★★½

  • Five Days at Memorial

  • Fall

    ★★★½

  • Prey

    ★★★★

  • Skinamarink

    ★★½

  • Glorious

    ★★★

  • The Harbinger

    ★★★½

  • Thirteen Lives

    ★★★

  • Nope

    ★★★½

  • The Flaming Lips Space Bubble Film

    ★★★★

  • Black Bird

  • The Leech

    ★★★½

  • A Wounded Fawn

    ★★★★

  • There There

    ★★★½

  • Irma Vep

    ★★★★★

  • Broker

    ★★★★

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★