• El Camino: A Breaking Bad Movie

    ★★★★½

  • Toy Story 4

    ★★★

  • Godzilla: King of the Monsters

    ★★½

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★★½

  • Bohemian Rhapsody

    ★★★

  • Halloween

    ★★★

  • Jurassic World: Fallen Kingdom

    ★½

  • Incredibles 2

    ★★★★

  • Deadpool 2

    ★★★½

  • Mandy

    ★★★★

  • Pitch Perfect 3

  • Star Wars: The Last Jedi

    ★★½

  • Coco

    ★★★½

  • Blade Runner 2049

    ★★★★★

  • Gerald's Game

    ★★★★

  • It

    ★★★

  • Dunkirk

    ★★★★

  • Cars 3

    ★★

  • Alien: Covenant

    ★½

  • Life

    ★★★

  • Kong: Skull Island

    ★★★

  • The Lego Batman Movie

    ★★★★

  • John Wick: Chapter 2

    ★★★½

  • The Bye Bye Man

  • Rogue One: A Star Wars Story

    ★★★

  • Sully

    ★★★

  • Suicide Squad

  • Star Trek Beyond

    ★★★★

  • Ice Age: Collision Course

  • Train to Busan

    ★★★★

  • The Conjuring 2

    ★★★½

  • Hush

    ★★★★★

  • Batman v Superman: Dawn of Justice

    ★★

  • 10 Cloverfield Lane

    ★★★★

  • Deadpool

    ★★★★

  • The Revenant

    ★★★½

  • Star Wars: The Force Awakens

    ★★★½

  • The Hateful Eight

    ★★★★★

  • The Good Dinosaur

  • Spectre

    ★★★½

  • Vacation

  • Terminator Genisys

  • Inside Out

    ★★★½

  • Jurassic World

    ★★★

  • Pitch Perfect 2

    ★★

  • Mad Max: Fury Road

    ★★★★½

  • The SpongeBob Movie: Sponge Out of Water

    ★½

  • The Hobbit: The Battle of the Five Armies

    ★★

  • American Sniper

    ★★★

  • Interstellar

    ★★★

  • John Wick

    ★★★

  • Nightcrawler

    ★★★★★

  • Lucy

    ★½

  • A Million Ways to Die in the West

  • Godzilla

    ★★★

  • Muppets Most Wanted

    ★★½

  • The Hobbit: The Desolation of Smaug

    ★★

  • Captain Phillips

    ★★★★

  • Enemy

    ★★★½

  • Gravity

    ★★★★★

  • Monsters University

    ★★★

  • Star Trek Into Darkness

    ★★★

  • Evil Dead

    ★★½

  • The Conjuring

    ★★★★

  • A Good Day to Die Hard

  • Django Unchained

    ★★★★½

  • The Hobbit: An Unexpected Journey

    ★★½

  • Skyfall

    ★★★★★

  • Pitch Perfect

    ★★★

  • Looper

    ★★★★½

  • The Dark Knight Rises

    ★★★½

  • Ted

    ★★★★