• Bloodshot

    ★★★

  • The Last Black Man in San Francisco

    ★★★★

  • Behind Her Eyes

    ★★★

  • Greenland

    ★★★★

  • Cherry

    ★★★★

  • Love and Monsters

    ★★★

  • Promising Young Woman

    ★★★★½

  • Palm Springs

    ★★★★

  • Harry Potter and the Prisoner of Azkaban

    ★★★★

  • The Mauritanian

    ★★★★

  • Mulan

    ★★★½

  • The Queen's Gambit

    ★★★★

  • Field of Dreams

    ★★★★

  • Gemini Man

    ★★★

  • Sonic the Hedgehog

    ★★★½

  • The Hunt

    ★★★½

  • Cars

    ★★★½

  • Harry Potter and the Chamber of Secrets

    ★★★★