Sort by

Horrible has logged 12 entries for films during November 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Good Time

Good Time

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
27
Batch '81

Batch '81

1982
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
25
Rollercoaster

Rollercoaster

1999
×
★★★
Read the review Edit this entry  
24
Ready or Not

Ready or Not

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
23
The Saragossa Manuscript

The Saragossa Manuscript

1965
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
18
Strangler vs Strangler

Strangler vs Strangler

1984
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
11
Underground

Underground

1995
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
08
Ewa Wants to Sleep

Ewa Wants to Sleep

1958
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
05
The Shop on Main Street

The Shop on Main Street

1965
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
04
Vortex

Vortex

1967
×
★★½
Read the review Edit this entry  
03
Morgiana

Morgiana

1972
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
03
Larks on a String

Larks on a String

1990
×
★★★★
Read the review Edit this entry