Sort by
  • I Believe in Santa

  • Troll

    ★★★

  • A Christmas Story Christmas

    ★★★½

  • Falling for Christmas

    ★★½

  • Catering Christmas

    ★★½

  • Black Adam

    ★★

  • Halloween Ends

    ★★

  • Christmas Bloody Christmas

    ★★★½

  • Hellraiser

    ★★★

  • Hocus Pocus 2

    ★★★★

  • Smile

    ★★★★

  • Sick

    ★★★½

  • The Menu

    ★★★★

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★½

  • Ticket to Paradise

    ★★★

  • Bros

    ★★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★★

  • Terrifier 2

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★★

  • The Invitation

    ★½

  • Day Shift

    ★★★

  • Prey

    ★★★½

  • Orphan: First Kill

    ★★★

  • Nope

    ★★

  • The Gray Man

    ★★★

  • Bullet Train

    ★★★

  • Fire Island

    ★★★

  • Elvis

    ★★★½

  • Jurassic World Dominion

    ★★

  • Triangle of Sadness

    ★★★★

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★

  • Senior Year

    ★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

  • Downton Abbey: A New Era

    ★★★★

  • White Hot: The Rise & Fall of Abercrombie & Fitch

    ★★

  • The Northman

    ★★★½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★½

  • X

    ★★★★

  • The Lost City

    ★★★

  • Deadstream

    ★★★½

  • Sissy

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★

  • Father Stu

    ★★½

  • The Adam Project

    ★★★

  • No Exit

    ★★★½

  • The Batman

    ★★

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★★½

  • Dog

    ★★½

  • Death on the Nile

    ★★½

  • Jackass Forever

    ★★★½

  • Speak No Evil

    ★★★½

  • Watcher

    ★★★½

  • Fresh

    ★★★½

  • Scream

    ★★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★★½

  • The Holiday Fix Up

    ★★★

  • The King's Man

    ★★½

  • Don't Look Up

    ★★★★

  • Single All the Way

    ★★★

  • Christmas on the Farm

    ★★½

  • Nightmare Alley

    ★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★½

  • A Castle for Christmas

    ★★½

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★

  • House of Gucci

    ★★★★

  • Love Hard

    ★★★

  • Finch

    ★★★★

  • Red Notice

    ★★½

  • Paranormal Activity: Next of Kin

    ★★

  • Eternals

    ★★★½