• Scream

    ★★½

  • Amityville Karen

    ★★★★★

  • South Park: Post COVID: The Return of COVID

    ★★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • South Park: Post COVID

    ★★★★★

  • Dexter: New Blood

    ★★★★½

  • Maid

    ★★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★½

  • Squid Game

    ★★★★★

  • Halloween Kills

    ★★

  • Malignant

    ★★

  • Jungle Cruise

  • Fear Street: 1666

    ★★★★

  • Lamb

    ★★½

  • The French Dispatch

    ★★★★

  • Fear Street: 1978

    ★★★★

  • Stillwater

    ½

  • Fear Street: 1994

    ★★★★½

  • Till Death

    ★½

  • Friends: The Reunion

    ★★★★★

  • F9

  • Bad Trip

    ★★★½

  • South Park Vaccination Special

    ★★★★

  • Coming 2 America

    ½

  • OnlyFans: Selling Sexy

    ★★½

  • Coming Home in the Dark

    ★★

  • WandaVision

    ★★★★½

  • The Marksman

    ½

  • A Creepshow Holiday Special

    ★½

  • The Last Blockbuster

    ★★★★

  • A Recipe for Seduction

    ★★★★★

  • Euphoria: Trouble Don't Last Always

    ★★★★★

  • A Teacher

    ½

  • Psycho Goreman

    ★★

  • Soul

    ★★★★

  • Spontaneous

    ★★★½

  • South Park: The Pandemic Special

    ★★★★★

  • Shadow in the Cloud

  • Tenet

  • You Cannot Kill David Arquette

    ★★★★★

  • Host

    ★★★★

  • Unhinged

    ★★★★

  • The King of Staten Island

    ★★★½

  • Becky

    ½

  • The Wrong Missy

    ½

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

    ★★★★

  • Hour of Lead

    ★★

  • The Social Dilemma

    ★★★★½

  • Promising Young Woman

    ★★★

  • Cuties

    ½

  • Cats

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

  • EMOJIHEAD

    ★★★

  • Pilgrim

    ★½

  • Killer Sofa

    ★½

  • El Camino: A Breaking Bad Movie

    ★★★★

  • In the Tall Grass

    ★★★½

  • 3 from Hell

    ½

  • The Beach House

    ★½

  • The Platform

    ★★★★

  • Joker

    ★★★★½

  • The Fanatic

    ★★½

  • Uncut Gems

    ★★★

  • The Crystal Calls - Making The Dark Crystal: Age of Resistance

    ★★★★★

  • It Chapter Two

    ★★½

  • Ready or Not

    ★★★★★

  • Dead Heading

    ½

  • Annabelle Comes Home

  • Spider-Man: Far From Home

    ★★★★★

  • Child's Play

    ★★★★½

  • Midsommar

    ★★★★★

  • They Come Knocking

    ½