• Fragtime

    ★★

  • Charlie's Angels

  • Lady and the Tramp

    ★★

  • Sumikko Gurashi

    ★★★

  • Acceleration

    ★½

  • Playing with Fire

    ★½

  • Frozen II

    ★½

  • Undercover Brother 2

    ★½

  • Klaus

    ★★★½

  • Doctor Sleep

    ★★★½

  • The Gallows Act II

    ★★½

  • Black and Blue

    ★★★

  • 21 Bridges

    ★★★

  • Countdown

    ★★

  • Terminator: Dark Fate

    ★★★

  • DC Showcase: Death

    ★★★

  • Pigster

    ★★½

  • Impetigore

    ★★★½

  • Jay and Silent Bob Reboot

    ★★

  • See You Next Century

    ★★★

  • The Addams Family

    ★½

  • Zombieland: Double Tap

    ★★★

  • Wonder Woman: Bloodlines

    ★★★

  • Doom: Annihilation

    ★★★½

  • VFW

    ★★★½

  • Rambo: Last Blood

    ★★★

  • 3 from Hell

  • Guns Akimbo

    ★★★

  • Knives Out

    ★★★½

  • Color Out of Space

    ★★★

  • A Beautiful Day in the Neighborhood

    ★★★

  • Abominable

    ★★★½

  • In Search of the Last Action Heroes

    ★★★½

  • Gundala

    ★★★

  • Take Home Pay

    ★★★

  • Angel Has Fallen

    ★★½

  • It Chapter Two

    ★★

  • Itsy Bitsy

    ★★½

  • One Piece: Stampede

    ★★★

  • Scary Stories to Tell in the Dark

    ★★★

  • Overtime 2

    ★★

  • Xenophobia

    ★½

  • Dragon Quest: Your Story

    ★★½

  • Ready or Not

    ★★★

  • Scooby-Doo! Return to Zombie Island

    ★★

  • Ring Ring

    ★½

  • Weathering with You

    ★★★½

  • The Banana Splits Movie

    ★★

  • Batman: Hush

    ★★★

  • Pizza Time

    ★★½

  • Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

    ★★★

  • Crawl

    ★★★★

  • The Lion King

    ★★½

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★★

  • Escape Plan: The Extractors

    ★★

  • Child's Play

    ★★★½

  • Toy Story 4

    ★★½

  • Men in Black: International

    ★★★

  • Ride Your Wave

    ★★

  • Playmobil: The Movie

    ★★★

  • 0.0MHz

    ★★★

  • Godzilla: King of the Monsters

    ★★★½

  • Avengement

    ★★★½

  • Parasite

    ★★★★

  • Shed of the Dead

    ★½

  • The Secret Life of Pets 2

    ★★

  • Kabaneri of the Iron Fortress: The Battle of Unato

    ★★½

  • John Wick: Chapter 3 - Parabellum

    ★★★½

  • Brightburn

    ★★½

  • Aladdin

    ★★★

  • Pokémon Detective Pikachu

    ★★★

  • In Search of Darkness: A Journey Into Iconic '80s Horror

    ★★★½