Sort by
  • No One Will Save You

    ★★★½

  • Red, White & Royal Blue

    ★½

  • Oppenheimer

    ★★★★

  • Barbie

    ★★★½

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★½

  • No Hard Feelings

    ★★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★

  • Asteroid City

    ★★★

  • The Little Mermaid

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

  • Peter Pan & Wendy

  • Mafia Mamma

    ★★★

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★★

  • It Lives Inside

    ★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★

  • Scream VI

    ★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★

  • Rye Lane

    ★★★★

  • Scrapper

    ★★★½

  • Theater Camp

    ★★★½

  • Past Lives

    ★★★★

  • Babylon

    ★★

  • M3GAN

    ★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • Talk to Me

    ★★★

  • Halloween Ends

    ★½

  • Smile

    ★★★

  • Do Revenge

    ★½

  • All Quiet on the Western Front

  • Sick

    ★★★½

  • Catherine Called Birdy

    ★★★

  • How to Blow Up a Pipeline

    ★★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★½

  • The Menu

    ★★½

  • Bros

    ★★½

  • Blonde

  • Saint Omer

    ★★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★½

  • The Whale

  • Pearl

    ★★

  • Empire of Light

    ★★★½

  • Women Talking

    ★★★½

  • Bones and All

    ★★★★

  • TÁR

    ★★★★★

  • Barbarian

    ★★★★

  • Prey

    ★★★

  • Not Okay

    ★★

  • They/Them

    ★½

  • Nope

    ★★★★

  • Persuasion

    ★★★

  • Lightyear

    ★★½

  • Fire Island

    ★★★½

  • Elvis

    ★★★½

  • The Innocent

    ★★★★

  • The Five Devils

    ★★★½

  • Decision to Leave

    ★★★½

  • Return to Seoul

    ★★★★

  • Aftersun

    ★★★½

  • Triangle of Sadness

    ★★★★

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★½

  • Men

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • The Northman

    ★★★★

  • Ambulance

    ★★½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★½

  • X

    ★★★½

  • The Lost City

    ★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★½

  • Turning Red

    ★★★½