• Debt Collectors

    ★★★

  • Extraction

    ★★★½

  • Time to Hunt

    ★★

  • Klovn the Final

    ★★★½

  • Ip Man 4: The Finale

    ★★★

  • Ashfall

    ★★½

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★★

  • Dark Waters

    ★★★★

  • Eve N'God This Female is Not Yet Rated

    ½

  • A Witness Out of the Blue

    ★★★½

  • El Camino: A Breaking Bad Movie

    ★★★½

  • Man of Men

    ★★★★

  • The Irishman

    ★★½

  • Rambo: Last Blood

    ★★★½

  • The Bad Guys: Reign of Chaos

    ★★★½

  • Knives Out

    ★★★

  • First Cow

    ★★★½

  • Uncut Gems

    ★★★½

  • Killerman

    ★★★

  • Line Walker 2: Invisible Spy

    ★★★

  • EXIT

    ★★★½

  • The White Storm 2: Drug Lords

    ★★½

  • Midsommar

    ★★★½

  • Too Old to Die Young

  • Avengement

    ★★★½

  • Parasite

    ★★★★

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★★

  • Young Ahmed

    ★★★★

  • The Lighthouse

    ★★★½

  • Portrait of a Lady on Fire

    ★★★

  • Bacurau

    ★★★★

  • The Gangster, the Cop, the Devil

    ★★★½

  • John Wick: Chapter 3 - Parabellum

    ★★★½

  • Come to Daddy

    ★★★½

  • Colewell

    ★★★

  • The Highwaymen

    ★★★½

  • Pain and Glory

    ★★★

  • Triple Frontier

    ★★★★

  • Triple Threat

    ★★★

  • Cold Pursuit

    ★★½

  • Honeyland

    ★★½

  • Monos

    ★★★★

  • Extreme Job

    ★★★★

  • Unstoppable

    ★★★

  • Ordinary People

    ★★★½

  • Abrakadabra

    ★★

  • Miss Baek

    ★½

  • Project Gutenberg

    ★★★½

  • The Purity of Vengeance

    ★★★★

  • The Night Comes for Us

    ★★★★

  • In Fabric

    ★★★½

  • Green Book

    ★★★½

  • Widows

    ★★

  • King of Thieves

    ★★★½

  • Dragged Across Concrete

    ★★★★

  • The Sisters Brothers

    ★★★★

  • The Old Man & the Gun

    ★★½

  • The Ballad of Buster Scruggs

    ★★½

  • On My Skin

    ★★★½

  • L Storm

    ★★★½

  • Mile 22

    ★★★

  • BuyBust

    ★★★

  • Mission: Impossible - Fallout

    ★★★½

  • Sicario: Day of the Soldado

    ★★★½

  • Jurassic World: Fallen Kingdom

    ★½

  • Believer

    ★★★½

  • Hotel Artemis

    ★½

  • Capernaum

    ★★★★

  • Burning

    ★★★

  • BlacKkKlansman

    ★★★★

  • The House That Jack Built

    ★½

  • Arctic

    ★★★★