Sort by
  • Dead Shot

    ★★½

  • Peter Pan & Wendy

    ★★

  • Ghosted

    ★★½

  • To Catch a Killer

    ★★

  • Air

    ★★★★★

  • Boston Strangler

    ★★★

  • Tetris

    ★★★★★

  • A Good Person

    ★★★

  • Chris Rock: Selective Outrage

    ★★★

  • Love to Love You, Donna Summer

    ★★★

  • And the King Said, What a Fantastic Machine

    ★★★

  • STILL: A Michael J. Fox Movie

    ★★★★★

  • The Old Way

    ★★★

  • I Wanna Dance with Somebody

    ★★½

  • Babylon

    ★★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★

  • This Is Christmas

    ★★★

  • Violent Night

    ★★★

  • Emancipation

    ★★★

  • Poker Face

    ★★½

  • Spirited

    ★★★

  • On the Line

    ★★½

  • Hans Zimmer: Hollywood Rebel

    ★★★★

  • She Said

    ★★★★

  • Rosaline

    ★★★

  • Lyle, Lyle, Crocodile

    ★★★

  • Halloween Ends

    ★★★

  • The Estate

    ★★★★★

  • Hellraiser

    ★★★

  • Hocus Pocus 2

    ★★★

  • Smile

    ★★★

  • Blank Narcissus (Passion of the Swamp)

    ★★½

  • Blueback

    ★★½

  • The Rite of Spring

    ★★★

  • The Greatest Beer Run Ever

    ★★★

  • Raymond & Ray

    ★★★

  • My Policeman

    ★★★

  • Causeway

    ★★★

  • The Hanging Sun

    ★★

  • The Menu

    ★★★

  • Bros

    ★★★

  • Ticket to Paradise

    ★★★

  • Blonde

    ★★★

  • Saint Omer

    ★★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★★

  • The Whale

    ½

  • The Wonder

    ★★★★★

  • TÁR

    ★★★

  • The Maiden

    ★★★

  • Barbarian

    ★★★

  • Hounded

    ★★

  • Me Time

    ½

  • Samaritan

    ★★★

  • The Invitation

    ★★★

  • Clerks III

    ★★★

  • Bullet Proof

    ★★½

  • Secret Headquarters

    ★★★

  • Beast

    ★★★

  • Stowaway

    ★★½

  • Prey

    ½

  • Luck

    ★★½

  • Not Okay

    ★★½

  • Nope

    ★½

  • Mrs. Harris Goes to Paris

    ★★★★

  • The Railway Children Return

    ★★★

  • The Reef: Stalked

    ★★★

  • Bullet Train

  • Beavis and Butt-Head Do the Universe

    ★★★★

  • First Love

  • Jerry & Marge Go Large

    ★★★