RSS feed for ava
Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
19
Forever My Girl

Forever My Girl

2018
×
★★
Read the review Edit this entry  
31
Hush

Hush

2016
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
31
The Notebook

The Notebook

2004
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
31
Alice in Wonderland

Alice in Wonderland

2010
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
31
School of Rock

School of Rock

2003
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
31
Zombieland

Zombieland

2009
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
31
Split

Split

2016
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
31
The Social Network

The Social Network

2010
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
31
The Revenant

The Revenant

2015
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
31
Get Out

Get Out

2017
×
★★★★½
Read the review Edit this entry