Sort by
  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★★

  • Do Revenge

    ★★★½

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★½

  • Not Okay

    ★★★★

  • Nope

    ★★★★

  • Ms. Marvel

    ★★★★

  • Fire Island

    ★★★★★

  • Aftersun

    ★★★½

  • Senior Year

    ★★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • The Northman

    ★★★★½

  • Moon Knight

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★★

  • OLIVIA RODRIGO: driving home 2 u (a SOUR film)

    ★★★★★

  • Moonshot

    ★★★½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★★

  • X

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Turning Red

    ★★★½

  • The Batman

    ★★★★★

  • I Want You Back

    ★★★½

  • Through My Window

    ½

  • Wake

  • Cha Cha Real Smooth

    ★★★★★

  • Fresh

    ★★★★

  • Scream

    ★★★★★

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

    ★★★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • Don't Look Up

    ★★★½

  • West Side Story

    ★★½

  • Licorice Pizza

    ★★★★½

  • Gracinha

    ★★★★

  • Hawkeye

    ★★★½

  • Together

    ★★★★★

  • All Too Well: The Short Film

    ★★★★★

  • Ciao Alberto

    ★★★½

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★★

  • House of Gucci

    ★★★½

  • Love Hard

  • Eternals

    ★★★½

  • Encanto

    ★★★★

  • Savage X Fenty Show Vol. 3

    ★★½

  • The Girl Who Killed Her Parents

    ★★★

  • The Boy Who Killed My Parents

    ★★★★

  • Squid Game

    ★★★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★

  • The Eyes of Tammy Faye

    ★★★

  • Scenes from a Marriage

    ★★★★★

  • star-crossed: the film

    ★★★½

  • Last Night in Soho

    ★★★½

  • The Lost Daughter

  • Spencer

    ★★★★★

  • Dune

    ★★★

  • Happier Than Ever: A Love Letter to Los Angeles

    ★★★★

  • Cinderella

    ½

  • King Richard

  • Reminiscence

    ★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★½

  • Snake Eyes: G.I. Joe Origins

    ★★★★

  • Fear Street: 1666

    ★★★★★

  • Titane

    ★★½

  • The French Dispatch

    ½

  • Great Freedom

    ★★★½

  • After Yang

    ★★★½

  • The Worst Person in the World

    ★★★★★

  • Fear Street: 1978

    ★★★★

  • Escape Room: Tournament of Champions

    ★★★

  • Black Widow

    ★★★½

  • Fear Street: 1994

    ★★★