eduardo has logged 15 entries for films during February 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
29
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban

Harry Potter and the Prisoner of Azkaban

2004
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
27
Harry Potter and the Chamber of Secrets

Harry Potter and the Chamber of Secrets

2002
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
27
Harry Potter and the Philosopher's Stone

Harry Potter and the Philosopher's Stone

2001
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
26
Waves

Waves

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
25
The Witch

The Witch

2015
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
21
What We Do in the Shadows

What We Do in the Shadows

2014
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
20
Suicide Squad

Suicide Squad

2016
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
18
Captain America: Civil War

Captain America: Civil War

2016
×
½
Read the review Edit this entry  
15
To All the Boys I've Loved Before

To All the Boys I've Loved Before

2018
×
Read the review Edit this entry  
15
Charlie's Angels

Charlie's Angels

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
11
Jojo Rabbit

Jojo Rabbit

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
05
Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

2020
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
03
Spirited Away

Spirited Away

2001
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
01
La La Land

La La Land

2016
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
01
Cars

Cars

2006
×
★★★★★
Edit this entry