eduardo has logged 16 entries for films during September 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
29
Princess Protection Program

Princess Protection Program

2009
×
★★★
Edit this entry  
28
Unpregnant

Unpregnant

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
28
The Departed

The Departed

2006
×
★★★★
Edit this entry  
26
Klaus

Klaus

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Enola Holmes

Enola Holmes

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
17
The Devil All the Time

The Devil All the Time

2020
×
Read the review Edit this entry  
16
Scream

Scream

1996
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Pitch Perfect 3

Pitch Perfect 3

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Pitch Perfect 2

Pitch Perfect 2

2015
×
★★★★
Edit this entry  
08
The Devil Wears Prada

The Devil Wears Prada

2006
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
07
Eternal Sunshine of the Spotless Mind

Eternal Sunshine of the Spotless Mind

2004
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
07
I'm Thinking of Ending Things

I'm Thinking of Ending Things

2020
×
★½
Read the review Edit this entry  
03
The Farewell

The Farewell

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
02
The Princess Diaries

The Princess Diaries

2001
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
02
Skate Kitchen

Skate Kitchen

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
01
Black Panther

Black Panther

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry