Sort by

✿ hailey ✿ has logged 23 entries for films during April 2022.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
29
Watchmen

Watchmen

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
29
Watchmen

Watchmen

2009
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
27
Moon Knight

Moon Knight

2022
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Little Miss Sunshine

Little Miss Sunshine

2006
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
22
Moon Knight

Moon Knight

2022
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
21
Anna Karenina

Anna Karenina

2012
×
★★½
Read the review Edit this entry  
18
Encanto

Encanto

2021
×
★★★★
Read prior review Edit this entry  
17
Thor: Ragnarok

Thor: Ragnarok

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
17
American Psycho

American Psycho

2000
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
17
The Fallout

The Fallout

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
17
Death on the Nile

Death on the Nile

2022
×
★★½
Read the review Edit this entry  
16
41

41

2012
×
Read the review Edit this entry  
16
Inventing Anna

Inventing Anna

2022
×
★★
Read the review Edit this entry  
15
Everything Everywhere All at Once

Everything Everywhere All at Once

2022
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Moon Knight

Moon Knight

2022
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
10
Jerrod Carmichael: Rothaniel

Jerrod Carmichael: Rothaniel

2022
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
10
Looper

Looper

2012
×
★★½
Read the review Edit this entry  
10
Sorry to Bother You

Sorry to Bother You

2018
×
★★★★
Read prior review Edit this entry  
07
Swiss Army Man

Swiss Army Man

2016
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
06
Hunt for the Wilderpeople

Hunt for the Wilderpeople

2016
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
06
Moon Knight

Moon Knight

2022
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
06
Encanto

Encanto

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
01
G.I. Jane

G.I. Jane

1997
×
★★½
Read the review Edit this entry