Sort by
  • Fast X

    ★★★½

  • Fool's Paradise

    ★★½

  • The Metropolitan Opera: Champion

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★★

  • John Mulaney: Baby J

  • Renfield

    ★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★

  • Air

    ★★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★½

  • Scream VI

    ★★★

  • 65

    ★★★

  • Cocaine Bear

    ★★½

  • Your Place or Mine

    ★★½

  • Creed III

    ★★★★

  • 80 for Brady

    ★★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★★

  • You Hurt My Feelings

    ★★★★

  • Operation Fortune: Ruse de Guerre

    ★★★½

  • The Pale Blue Eye

    ★★★

  • Babylon

    ★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • M3GAN

    ★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • Zen - Grogu and Dust Bunnies

  • Enola Holmes 2

    ★★½

  • Blade of the 47 Ronin

    ★★

  • Halloween Ends

    ★★★½

  • Roald Dahl's Matilda the Musical

    ★★★★

  • Marlowe

    ★★

  • Blood Relatives

    ★★½

  • Confess, Fletch

    ★★★½

  • Do Revenge

    ★★★½

  • Sick

    ★★★½

  • Catherine Called Birdy

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★½

  • The Lost King

    ★★★

  • Emily

    ★★★

  • See How They Run

    ★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★½

  • Pearl

    ★★★½

  • Bones and All

    ★★★½

  • TÁR

    ★★★★½

  • White Noise

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★½

  • Clerks III

  • Of an Age

    ★★★½

  • Prey

    ★★★½

  • Orphan: First Kill

    ★★★½

  • Nope

    ★★★★

  • Mrs. Harris Goes to Paris

    ★★★½

  • The Gray Man

  • Persuasion

    ★★

  • Father of the Bride

    ★★★

  • Fire Island

    ★★★½

  • Elvis

    ★★★½

  • Jurassic World Dominion

    ★★

  • Men

    ★★★½

  • Jackass 4.5

    ★★★½

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★

  • Firestarter

    ★★★

  • Senior Year

    ★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★★

  • Downton Abbey: A New Era

    ★★★

  • Gaslit

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★

  • Morbius

    ★★★

  • RRR

    ★★★★★

  • Ambulance

    ★★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★½