• Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith

    ★★½

  • Star Wars: The Clone Wars

    ★½

  • Star Wars: Episode I - The Phantom Menace

    ½

  • Daredevil

    ★½

  • WandaVision

    ★★★

  • The Revenant

    ★★★★½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★½

  • C'mon C'mon

    ★★★½

  • No Time to Die

    ★★★★½

  • Spectre

    ★★½

  • Licorice Pizza

    ★★★★★

  • Skyfall

    ★★★★

  • Casino Royale

    ★★★★½

  • A Quiet Place Part II

    ★★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★

  • The Matrix Revolutions

    ★★★

  • The Matrix Reloaded

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★