Sort by
  • Madame Web

    ½

  • Rebel Moon - Part One: A Child of Fire

    ★★★½

  • Godzilla Minus One

    ★★★★

  • The Creator

    ★★★★

  • Expend4bles

    ½

  • Dream Scenario

    ★★★½

  • The Boy and the Heron

    ★★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★½

  • Barbie

    ★★★★

  • Hidden Strike

  • The Flash

    ★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★

  • On a Wing and a Prayer

    ½

  • Renfield

    ★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★

  • Creed III

    ★★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • M3GAN

    ★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★

  • Catering Christmas

  • Halloween Ends

    ★★

  • The Menu

    ★★★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★½

  • Barbarian

    ★★★

  • Nope

    ★★½

  • Bullet Train

    ★★★½

  • Thor: Love and Thunder

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★

  • Decision to Leave

    ★★★★

  • Men

    ★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★

  • The Northman

    ★★★★

  • RRR

    ★★★★

  • X

    ★★★½

  • Deadstream

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★½

  • The Batman

    ★★★★½

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★½

  • Blacklight

    ★½

  • The Commando

    ½

  • Ted Lasso: The Missing Christmas Mustache

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★½

  • Apex

    ½

  • The Black Phone

    ★★

  • Midnight Mass

    ★★★½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★½

  • Halloween Kills

    ★½

  • Mad God

    ★★★★½

  • The North Water

    ★★★★

  • Pig

    ★★★★

  • The Ice Road

    ★★

  • Rogue Hostage

    ½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★½

  • Willy's Wonderland

    ★★

  • Prisoners of the Ghostland

    ★★

  • The Marksman

    ★★

  • Breach

    ½

  • P O R T A L S

    ★★★★★

  • Monster Hunter

    ★½

  • Occupation: Rainfall

    ★½

  • The Empty Man

    ★★★★

  • Hubie Halloween

    ★½

  • Nomadland

    ★★★★½

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★★½

  • Tenet

    ★★★

  • Greenland

    ★★★½

  • Unhinged

    ★★★

  • Money Plane

    ½