Harry has logged 13 entries for films during 2013.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
24
The Polar Express

The Polar Express

2004
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
23
The Hunt

The Hunt

2012
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
21
La Maison en Petits Cubes

La Maison en Petits Cubes

2008
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
21
Harvie Krumpet

Harvie Krumpet

2003
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
20
Stories We Tell

Stories We Tell

2012
×
★★★★½
Edit this entry  
17
Hearts in Atlantis

Hearts in Atlantis

2001
×
★★★★½
Edit this entry  
14
Misery

Misery

1990
×
★★★★½
Read prior review Edit this entry  
13
Big Fish

Big Fish

2003
×
★★★★½
Read prior review Edit this entry  
13
Frailty

Frailty

2001
×
★★★½
Edit this entry  
12
October Sky

October Sky

1999
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
10
Prisoners

Prisoners

2013
×
★★★★★
Edit this entry  
06
Mud

Mud

2012
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
30
Snowtown

Snowtown

2011
×
★★★★½
Read the review Edit this entry