Sort by

Chance has logged 11 entries for films during February 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
27
Dave Made a Maze

Dave Made a Maze

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
23
Crook's Tour

Crook's Tour

1940
×
★★★
Read the review Edit this entry  
21
The Lady Vanishes

The Lady Vanishes

1938
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
18
Chicago

Chicago

2002
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
11
Maurice

Maurice

1987
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Night of the Living Dead

Night of the Living Dead

1990
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
08
Silent Scream

Silent Scream

1979
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
07
The Fifth Cord

The Fifth Cord

1971
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
07
Suspiria

Suspiria

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
04
Night Must Fall

Night Must Fall

1937
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
02
At Close Range

At Close Range

1986
×
★★★★
Read the review Edit this entry