Sort by
  • Barbie

    ★★★★

  • Meg 2: The Trench

    ★★★★½

  • Extraction 2

    ★★★★★

  • Creed III

    ★★★★★

  • Magic Mike's Last Dance

    ★★★★½

  • Glass Onion

    ★★★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★★

  • Senior Year

    ★★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★★

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★★★

  • Dog

    ★★★½

  • Uncharted

    ★★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★★★

  • Black Widow

    ★★★★★

  • Luca

    ★★★★★

  • Wonder Woman 1984

    ★★★★★

  • Extraction

    ★★★★★

  • Bloodshot

    ★★★★

  • Sonic the Hedgehog

    ★★★★★

  • Jumanji: The Next Level

    ★★★★★

  • Frozen II

    ★★★★★

  • Joker

    ★★★★★

  • Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

    ★★★★

  • The Lion King

    ★★★★½

  • Pokémon the Movie: Mewtwo Strikes Back - Evolution

    ★★★★

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★★★★

  • Toy Story 4

    ★★★★½

  • Dark Phoenix

    ★★★★★

  • Murder Mystery

    ★★★★½

  • Pokémon Detective Pikachu

    ★★★★★

  • Avengers: Endgame

    ★★★★★

  • Dumbo

    ★★★★★

  • Captain Marvel

    ★★★★★

  • Buddy Games

    ★★★★½

  • How to Train Your Dragon: The Hidden World

    ★★★★★

  • Bernie the Dolphin

    ★★★★

  • Aquaman

    ★★★★★

  • Mowgli: Legend of the Jungle

    ★★★★★

  • Creed II

    ★★★★★

  • Night School

    ★★★★½

  • A Star Is Born

    ★★★★★

  • The Meg

    ★★★★½

  • Father of the Year

    ★★★★½

  • Pokémon the Movie: The Power of Us

    ★★★★

  • Skyscraper

    ★★★★★

  • Ant-Man and the Wasp

    ★★★★★

  • Jurassic World: Fallen Kingdom

    ★★★★★

  • Incredibles 2

    ★★★★½

  • Deadpool 2

    ★★★★★

  • Avengers: Infinity War

    ★★★★★

  • Rampage

    ★★★★★

  • Ready Player One

    ★★★★★

  • Deep Blue Sea 2

    ★★★★

  • Tomb Raider

    ★★★★★

  • Black Panther

    ★★★★★

  • Kickboxer: Retaliation

    ★★★★★

  • The Greatest Showman

    ★★★★★

  • Jumanji: Welcome to the Jungle

    ★★★★★

  • Ferdinand

    ★★★★

  • Thor: Ragnarok

    ★★★★★

  • Veronica

    ★★★★

  • Pokémon the Movie: I Choose You!

    ★★★★

  • Spider-Man: Homecoming

    ★★★★★

  • Baywatch

    ★★★★★

  • Cars 3

    ★★★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 2

    ★★★★★

  • The Fate of the Furious

    ★★★★★

  • Power Rangers

    ★★★½

  • Kong: Skull Island

    ★★★★★

  • Logan

    ★★★★★

  • Doctor Strange

    ★★★★★