Sort by
  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★★½

  • Luther: The Fallen Sun

    ★★★

  • We Have a Ghost

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★★

  • M3GAN

    ★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • Black Adam

    ★★★½

  • Hocus Pocus 2

    ★★½

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★★

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★½

  • Day Shift

    ★★½

  • Prey

    ★★★★

  • The Gray Man

    ★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★★

  • Jurassic World Dominion

    ★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★

  • Metal Lords

    ★★★

  • The Northman

    ★★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★

  • The Adam Project

    ★★½

  • Studio 666

    ★★★½

  • The Batman

    ★★★★

  • Uncharted

    ★★★½

  • Death on the Nile

    ★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • Don't Look Up

    ★★★

  • Red Notice

    ★★★½

  • Eternals

    ★★★½

  • No Time to Die

    ★★★★½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★½

  • Dune

    ★★★★

  • Count Me In

    ★★★

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★½

  • Free Guy

    ★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Jungle Cruise

    ★★★★

  • Snake Eyes: G.I. Joe Origins

    ★★★½

  • Space Jam: A New Legacy

  • The Tomorrow War

    ★★★

  • Black Widow

    ★★★★

  • Werewolves Within

    ★★½

  • F9

    ★★★½

  • Cruella

    ★★★★

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★★★

  • The Pedal Movie

    ★★★

  • Army of the Dead

    ★★★★

  • Thunder Force

  • Mortal Kombat

    ★★★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★½

  • Nobody

    ★★★★½

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★

  • Wonder Woman 1984

    ★★★★

  • Joe Bonamassa Guitar Man

    ★★★★★

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★

  • Soul

    ★★★★★

  • Bill & Ted Face the Music

    ★★★★

  • The New Mutants

    ★★★½

  • Tenet

    ★★★★★

  • Project Power

    ★★★

  • Greenland

    ★★★½

  • A Deadly Legend

    ½

  • Peninsula

    ★★

  • The Old Guard

    ★★★½

  • Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga

    ★★★½

  • Extraction

    ★★★½

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

    ★★★★