Sort by
  • Napoleon

    ★★★

  • The Iron Claw

    ★★★★

  • Beckham

  • Poison

  • The Rat Catcher

  • The Swan

  • The Creator

    ★★½

  • Society of the Snow

    ★★★★

  • Reptile

    ★★

  • The Nun II

    ★½

  • Priscilla

    ★★★½

  • The Killer

    ★★★★

  • Poor Things

    ★★★½

  • All of Us Strangers

    ★★★★½

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

  • Saltburn

    ★★★½

  • The Holdovers

    ★★★★½

  • The Boy and the Heron

    ★★★★½

  • Oppenheimer

    ★★★★½

  • Barbie

    ★★★½

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★½

  • Nimona

    ★★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★★

  • Monster

    ★★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★

  • BEEF

  • Bottoms

    ★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★½

  • Afire

    ★★★★½

  • BlackBerry

    ★★★★½

  • Creed III

    ★★★½

  • Past Lives

    ★★★★★

  • Missing

    ★★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★

  • Suzume

    ★★★

  • Kendrick Lamar's The Big Steppers Tour: Live from Paris

  • Gabriel Iglesias: Stadium Fluffy

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • The Redeem Team

    ★★★

  • Entergalactic

    ★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • Barbarian

    ★★★

  • Portrait of God

  • Indian Predator: The Butcher of Delhi

  • Nope

    ★★★½

  • Bullet Train

    ★★★

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★½

  • The Man from Toronto

    ★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★

  • Hustle

    ★★★

  • Broker

    ★★★½

  • Triangle of Sadness

    ★★★

  • Aftersun

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★

  • The Northman

    ★★★½

  • Too Old for Fairy Tales

    ★½

  • Incantation

    ★½

  • The Bad Guys

    ★★★

  • X

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • Windfall

    ★★★

  • Turning Red

    ★★★

  • The Adam Project

    ★★½

  • The Batman

    ★★★★

  • jeen-yuhs: A Kanye Trilogy

  • Bubble

    ★★

  • Tall Girl 2

    ½