Sort by
  • Scream VI

    ★★★★½

  • Somebody I Used to Know

    ★★★½

  • Infinity Pool

    ★★★

  • Scrapper

    ★★★★★

  • The Starling Girl

    ★★★★

  • Babylon

    ★★★★

  • M3GAN

    ★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

  • Disenchanted

    ★★★★

  • Selena Gomez: My Mind & Me

    ★★★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★½

  • Pinball: The Man Who Saved the Game

    ★★★½

  • Halloween Ends

    ★★½

  • Hellraiser

    ★★

  • Hocus Pocus 2

    ★★★

  • Do Revenge

    ★★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★½

  • Raymond & Ray

    ★★★

  • The Menu

    ★★★½

  • Glass Onion

    ★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★★

  • See How They Run

    ★★★

  • Emily

    ★★★★½

  • Ticket to Paradise

    ★★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★

  • Pearl

    ★★★★½

  • Women Talking

    ★★★½

  • Lady Chatterley's Lover

    ★★★

  • Bones and All

    ★★★★★

  • TÁR

    ★★★★½

  • White Noise

    ★★★

  • Barbarian

    ★★★★½

  • Look Both Ways

    ★★★

  • Day Shift

    ★★½

  • Not Okay

    ★★★

  • Nope

    ★★★★½

  • The Gray Man

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★½

  • Ms. Marvel

    ★★★★

  • Father of the Bride

    ★★★

  • Fire Island

    ★★★★½

  • Close

    ★★★★½

  • Elvis

    ★★★★★

  • Decision to Leave

    ★★★★★

  • Triangle of Sadness

    ★★★★

  • Aftersun

    ★★★★★

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★½

  • Armageddon Time

    ★★★

  • Conversations with Friends

    ★★½

  • Firestarter

  • The Valet

    ★★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★½

  • Crush

    ★★½

  • The Northman

    ★★★★½

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★★½

  • Moon Knight

    ★★★★½

  • OLIVIA RODRIGO: driving home 2 u (a SOUR film)

  • House Comes with a Bird

  • Moonshot

    ★★½

  • Deep Water

    ★½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★

  • X

    ★★★★½

  • Spin Me Round

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • The Dropout

    ★★★½

  • Turning Red

    ★★★★½

  • The Adam Project

    ★★★

  • No Exit

    ★★★½