hunterxstephens has logged 22 entries for films during 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Fight Club

Fight Club

1999
×
★★★
Read the review Edit this entry  
11
The French Dispatch

The French Dispatch

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
13
The Cabin in the Woods

The Cabin in the Woods

2011
×
Read the review Edit this entry  
13
Friday the 13th Part III

Friday the 13th Part III

1982
×
★★★
Read the review Edit this entry  
13
Fright Night

Fright Night

1985
×
★★
Read the review Edit this entry  
26
A Nightmare on Elm Street

A Nightmare on Elm Street

1984
×
★★½
Read the review Edit this entry  
01
Battle Royale

Battle Royale

2000
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
18
8MM

8MM

1999
×
★★★
Read the review Edit this entry  
03
The King

The King

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
26
The Florida Project

The Florida Project

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
17
Sorcerer

Sorcerer

1977
×
★★★
Read the review Edit this entry  
25
Jiro Dreams of Sushi

Jiro Dreams of Sushi

2011
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
11
Evil Bong

Evil Bong

2006
×
Read the review Edit this entry  
11
The Fast and the Furious

The Fast and the Furious

2001
×
★★★½
Edit this entry  
20
Hellraiser

Hellraiser

1987
×
★★½
Read the review Edit this entry  
19
Twin Peaks: Fire Walk with Me

Twin Peaks: Fire Walk with Me

1992
×
★★★★★
Edit this entry  
18
Escape from New York

Escape from New York

1981
×
★★★
Read the review Edit this entry  
05
Predator

Predator

1987
×
★★★
Read the review Edit this entry  
16
10 Cloverfield Lane

10 Cloverfield Lane

2016
×
★★★
Read the review Edit this entry  
15
Aliens

Aliens

1986
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Alien

Alien

1979
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
07
The Thing

The Thing

1982
×
★★★★
Edit this entry