Sort by
Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
18
Fall

Fall

2022
×
★★★
Edit this entry  
13
It Follows

It Follows

2014
×
★★★★
Edit this entry  
12
Smile

Smile

2022
×
★★★½
Edit this entry  
27
Barbarian

Barbarian

2022
×
★★★★
Edit this entry  
07
Speak No Evil

Speak No Evil

2022
×
★★★★½
Edit this entry  
21
A Bug's Life

A Bug's Life

1998
×
★★★★★
Edit this entry  
24
The Batman

The Batman

2022
×
★★★★★
Edit this entry  
03
Kingdom: Ashin of the North

Kingdom: Ashin of the North

2021
×
★★★½
Edit this entry  
14
Pieces of a Woman

Pieces of a Woman

2020
×
★★★★
Edit this entry  
01
The Extras

The Extras

1993
×
★★★★
Edit this entry  
28
Soul

Soul

2020
×
★★★★½
Edit this entry  
21
Gaza Mon Amour

Gaza Mon Amour

2020
×
★★★★
Edit this entry