Sort by
  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★

  • Cocaine Bear

    ★★★

  • Creed III

    ★★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★½

  • Babylon

    ★★★★

  • M3GAN

    ★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★½

  • Spirited

    ★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • Smile

    ★★★½

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • The Whale

    ★★★★

  • Pearl

    ★★★★

  • TÁR

    ★★★

  • She-Hulk: Attorney at Law

  • Nope

    ★★★★

  • Mrs. Harris Goes to Paris

    ★★★

  • Where the Crawdads Sing

    ★★★

  • Bullet Train

    ★★★

  • Minions: The Rise of Gru

    ★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★½

  • We Cry Together

  • Elvis

    ★★★½

  • Triangle of Sadness

    ★★★½

  • Aftersun

    ★★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★½

  • The Northman

    ★★★★

  • Morbius

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

  • Deep Water

    ★★½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★

  • X

    ★★★½

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★½

  • The Lost City

    ★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★½

  • Turning Red

    ★★

  • The Batman

    ★★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

  • Uncharted

    ★★½

  • Death on the Nile

    ★★½

  • Jackass Forever

    ★★★

  • Gold

    ★★½

  • Scream

    ★★★

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

  • The Matrix Resurrections

    ★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★

  • Don't Look Up

    ★★½

  • Nightmare Alley

    ★★★★

  • West Side Story

    ★★★½

  • Licorice Pizza

    ★★★★

  • No Time to Die

    ★★★½

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★★½

  • The Many Saints of Newark

    ★★½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★

  • Last Night in Soho

    ★★★½

  • Dune

    ★★★★

  • King Richard

    ★★★

  • The Power of the Dog

    ★★★½

  • Belfast

    ★★★

  • He's All That

    ½

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★

  • Mad God

    ★★★★

  • Free Guy

  • The Green Knight

    ★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★½

  • Jungle Cruise

    ★★½