hustlerss has logged 235 entries for films during 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
When Harry Met Sally...

When Harry Met Sally...

1989
×
★★★
Read the review Edit this entry  
31
The Lost Daughter

The Lost Daughter

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
31
Shazam!

Shazam!

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
30
Aquaman

Aquaman

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
28
Insecure: The End

Insecure: The End

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
27
Encanto

Encanto

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
25
The Hating Game

The Hating Game

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
25
Yesterday

Yesterday

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
24
Don't Look Up

Don't Look Up

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
22
The Matrix Resurrections

The Matrix Resurrections

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
21
Spider-Man

Spider-Man

2002
×
★★
Read the review Edit this entry  
21
Being the Ricardos

Being the Ricardos

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
18
King Richard

King Richard

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
18
Mariah Carey's Magical Christmas Special

Mariah Carey's Magical Christmas Special

2020
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
18
Mariah's Christmas: The Magic Continues

Mariah's Christmas: The Magic Continues

2021
×
Read the review Edit this entry  
17
West Side Story

West Side Story

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
15
The Matrix Revolutions

The Matrix Revolutions

2003
×
★★★
Read the review Edit this entry  
13
The Matrix Reloaded

The Matrix Reloaded

2003
×
★★★
Read the review Edit this entry  
09
West Side Story

West Side Story

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
08
The Matrix

The Matrix

1999
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
06
Romeo Must Die

Romeo Must Die

2000
×
★★★
Read the review Edit this entry  
06
Spencer

Spencer

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
04
Zoey's Extraordinary Christmas

Zoey's Extraordinary Christmas

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
04
Zola

Zola

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
01
Bruised

Bruised

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
30
Lion

Lion

2016
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
28
The Kacey Musgraves Christmas Show

The Kacey Musgraves Christmas Show

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
26
American Animals

American Animals

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Introducing Dorothy Dandridge

Introducing Dorothy Dandridge

1999
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
25
The Call

The Call

2013
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
23
Passing

Passing

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
19
tick, tick...BOOM!

tick, tick...BOOM!

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
19
The Princess Switch 3: Romancing the Star

The Princess Switch 3: Romancing the Star

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
14
Sound of Metal

Sound of Metal

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Enchanted

Enchanted

2007
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
12
Nightcrawler

Nightcrawler

2014
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
12
All Too Well: The Short Film

All Too Well: The Short Film

2021
×
Read the review Edit this entry  
11
The Night Of

The Night Of

2016
×
Read the review Edit this entry  
10
Uptown Girls

Uptown Girls

2003
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Eternals

Eternals

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
07
Emma.

Emma.

2020
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
05
Love Hard

Love Hard

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
04
Aladdin

Aladdin

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
03
Pride & Prejudice

Pride & Prejudice

2005
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
02
Last Night in Soho

Last Night in Soho

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
01
Minari

Minari

2020
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
31
Trick 'r Treat

Trick 'r Treat

2007
×
★★★
Read the review Edit this entry  
31
Dear Evan Hansen

Dear Evan Hansen

2021
×
★½
Read the review Edit this entry  
30
Catwoman

Catwoman

2004
×
★★½
Read the review Edit this entry  
27
Midnight Mass

Midnight Mass

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry