Sort by
  • Teen Wolf: The Movie

  • You People

  • M3GAN

    ★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • Violent Night

    ★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★½

  • Black Adam

    ★★

  • Rosaline

    ★★★★

  • Roald Dahl's Matilda the Musical

    ★★★★

  • My Best Friend's Exorcism

  • Hellraiser

    ★★½

  • Hocus Pocus 2

    ★★★

  • Werewolf by Night

    ★★★★

  • Do Revenge

    ★★★

  • Sick

    ★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★½

  • The Menu

    ★★★★

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★★

  • See How They Run

    ★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★½

  • Pearl

    ★★★★

  • Bones and All

    ★★★★★

  • Barbarian

    ★★★★

  • Not Okay

    ★★★

  • Orphan: First Kill

    ★★★

  • They/Them

    ½

  • Honor Society

    ★★★½

  • American Carnage

    ★★

  • Z-O-M-B-I-E-S 3

    ★★½

  • You Can Live Forever

    ★★★½

  • Aftersun

    ★★★★★

  • Triangle of Sadness

    ★★★½

  • Senior Year

    ★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • Crush

    ★★★

  • OLIVIA RODRIGO: driving home 2 u (a SOUR film)

  • Moonshot

    ★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★★

  • X

    ★★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • The Weekend Away

    ★★

  • Turning Red

    ★★★

  • The Adam Project

    ★★½

  • No Exit

    ★★★

  • Studio 666

    ★★½

  • The Batman

    ★★★★½

  • Texas Chainsaw Massacre

  • I Want You Back

    ★★½

  • Wake

    ★★★

  • Cha Cha Real Smooth

    ★★★★

  • Fresh

    ★★★★

  • Scream

    ★★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • The King's Man

    ★★

  • Zoey's Extraordinary Christmas

    ★★★★

  • West Side Story

    ★★★★

  • Angèle

    ★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★★

  • Psych 3: This Is Gus

    ★★★★★

  • All Too Well: The Short Film

    ★★★★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★★

  • Eternals

    ★★★½

  • Dopesick

  • Encanto

    ★★★

  • The Black Phone

    ★★★★

  • There's Someone Inside Your House

    ★★

  • Silent Night

    ★★★½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★

  • Last Night in Soho

    ★★★★

  • Marcel the Shell with Shoes On

    ★★★★★

  • Dune

    ★★★★