• Psych 2: Lassie Come Home

    ★★★★★

  • Psych: The Movie

    ★★★★★

  • Psych: The Musical

    ★★★★★

  • Home

    ★★½

  • Much Ado About Nothing

    ★★★★

  • Superman: Red Son

    ★★★

  • Wonder Woman 1984

    ★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Crashing Through the Snow

  • Fear Street: 1666

    ★★★★

  • Luca

    ★★★★

  • Black Widow

    ★★★★

  • Fear Street: 1978

    ★★★½

  • Fear Street: 1994

    ★★★½

  • Cruella

    ★★★★

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★★

  • Scream 3

    ★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★