• Brave

    ★★★½

  • The Aristocats

    ★★★★

  • Hercules

    ★★★½

  • Worlds Apart

    ★★★½

  • How to Train Your Dragon 2

    ★★★½

  • The Hunchback of Notre Dame

    ★★★★½

  • The Little Mermaid

    ★★★★

  • Moana

    ★★★★½

  • Tangled

    ★★★★

  • How to Train Your Dragon

    ★★★★½

  • Aladdin

    ★★★★

  • Up

    ★★★★★

  • Finding Dory

    ★★★★

  • Finding Nemo

    ★★★★★

  • Mulan

    ★★★★★

  • Beauty and the Beast

    ★★★★★

  • Peter Pan

    ★★★★★

  • Ratatouille

    ★★★★★