• Testament of Youth

    ★★★½

  • I, Tonya

    ★★★½

  • Mistress America

    ★★★½

  • Eight Below

    ★★★½

  • Brave

    ★★★½

  • Hercules

    ★★★½

  • Worlds Apart

    ★★★½

  • How to Train Your Dragon 2

    ★★★½

  • The Class

    ★★★½

  • Beauty and the Beast

    ★★★½

  • The Martian

    ★★★½

  • The Fault in Our Stars

    ★★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 2

    ★★★½

  • Fantastic Beasts and Where to Find Them

    ★★★½

  • Maleficent

    ★★★½

  • Me Before You

    ★★★½

  • The Shining

    ★★★½

  • Sherlock Holmes

    ★★★½