• Love Actually

    ★★★½

  • Gummo

    ★★★½

  • Liar Liar

    ★★½

  • Saint Maud

    ★★★½

  • Antichrist

    ★★★

  • Bad Boys II

    ★½

  • Who's Afraid of Virginia Woolf?

    ★★★★

  • Irreversible

    ★★★★

  • The Love Witch

    ★★★★½

  • Devilman Crybaby

    ★★★★

  • The Class

    ★★★½

  • Saving Grace

    ★★★

  • Rocketman

    ★★★½

  • Rush Hour

    ★★★★

  • Robin Hood

    ★★½

  • Squid Game

    ★★★★

  • Saw III

    ★★★½

  • Ferris Bueller's Day Off

    ★★★★