Sort by
  • What Happens Later

  • South Park: Joining the Panderverse

    ★★★★

  • Five Nights at Freddy's

    ★★½

  • The Exorcist: Believer

    ½

  • Poison

    ★★★★½

  • The Rat Catcher

    ★★★★½

  • The Swan

    ★★★★½

  • The Marsh King's Daughter

    ★★½

  • Saw X

    ★★★½

  • The Toxic Avenger

    ★★★★

  • Sly

    ★★★

  • Quiz Lady

    ★★★½

  • Dream Scenario

    ★★★★½

  • Dicks: The Musical

    ½

  • Priscilla

    ★★★

  • The Killer

    ★★★★

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

    ★★★★½

  • Nandor Fodor and the Talking Mongoose

    ★½

  • The Holdovers

    ★★★★★

  • Tracy Morgan: Takin' It Too Far

    ★★★★½

  • Gran Turismo

    ★★★½

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★★

  • Haunted Mansion

    ★★

  • Oppenheimer

    ★★★½

  • Barbie

    ★★★★★

  • Wham!

    ★★★★

  • Rock Hudson: All That Heaven Allowed

    ★★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★½

  • No Hard Feelings

    ★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Sarah Silverman: Someone You Love

    ★★★★½

  • Asteroid City

    ★★★★½

  • Anatomy of a Fall

    ★★★★★

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★

  • Fool's Paradise

    ★★½

  • The Little Mermaid

    ★★★★

  • Apocalypse YASSS: Two Girls, One Rapture

    ★★★★

  • Maggie Simpson in

  • Caviar

    ½

  • John Mulaney: Baby J

    ★★★★

  • Beau Is Afraid

    ★★★★★

  • Paint

    ★★★★

  • The Pope's Exorcist

    ★★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★★½

  • Renfield

    ★½

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★½

  • Air

    ★★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★★

  • Swarm

    ★★½

  • Tetris

    ★★★½

  • Hypnotic

    ★½

  • Bottoms

    ★★★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★½

  • Scream VI

    ★★★★

  • Chris Rock: Selective Outrage

    ★★½

  • Cocaine Bear

    ★★★½

  • Inside

    ★★½

  • The Adults

    ★★★★

  • BlackBerry

    ★★★★

  • Magic Mike's Last Dance

    ★★★½

  • 80 for Brady

    ★★½

  • Knock at the Cabin

  • Passages

    ★★★

  • Rye Lane

    ★★★★

  • A Thousand and One

    ★★½

  • You Hurt My Feelings

    ★★★★½

  • Divinity

    ★★

  • Theater Camp

    ★★★½

  • Past Lives

    ★★★★★

  • Infinity Pool

    ★★★½