• Popstar: Never Stop Never Stopping

    ★★★★★

  • Raw

    ★★★★

  • How to Be Single

    ★½

  • The Man from U.N.C.L.E.

    ★★★★★

  • The Lobster

    ★★★½

  • Aloha

    ★½

  • Green Room

    ★★★½

  • Carol

    ★★★½

  • The Witch

    ★★★★½

  • The Interview

    ★★★½

  • Horrible Bosses 2

    ★★★★

  • Big Hero 6

    ★★★½

  • Gone Girl

    ★★★★★

  • Edge of Tomorrow

    ★★★½

  • The Amazing Spider-Man 2

    ★★½

  • What We Do in the Shadows

    ★★★★★

  • Hello Carter

    ★★½

  • Coherence

    ★★★★½

  • The Family

    ★★½

  • Enemy

    ★★★★½

  • Dallas Buyers Club

    ★★★

  • Under the Skin

  • The Lone Ranger

    ★★★

  • This Is the End

    ★★★★★

  • Admission

    ★★

  • A Haunted House

  • The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2

  • The Watch

    ★★★

  • The Amazing Spider-Man

    ★★½

  • The Five-Year Engagement

    ★★½

  • Mirror Mirror

    ★★½

  • The Cabin in the Woods

    ★★★★

  • The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1

  • The Hangover Part II

  • Martha Marcy May Marlene

    ★★★★

  • Tangled

    ★★★★½

  • Love & Other Drugs

    ★★½

  • The Social Network

    ★★★★

  • Scott Pilgrim vs. the World

    ★★★★★

  • Inception

    ★★★★★

  • The Twilight Saga: Eclipse

    ½

  • Shutter Island

    ★★★★★

  • The Twilight Saga: New Moon

    ★½

  • Fantastic Mr. Fox

    ★★★★★

  • Triangle

    ★★★★½

  • Zombieland

    ★★★★½

  • Mr. Nobody

    ★★

  • The Girl with the Dragon Tattoo

    ★★★½

  • Twilight

  • Role Models

    ★★★½

  • Burn After Reading

    ★★★★

  • Mamma Mia!

    ★★★★½

  • The Incredible Hulk

    ★★

  • Baby Mama

    ★★★½

  • Forgetting Sarah Marshall

    ★★★

  • Definitely, Maybe

    ★★½

  • Lars and the Real Girl

    ★★★★

  • Stardust

    ★★★★

  • Hairspray

    ★★★½

  • Ratatouille

    ★★★★★

  • Zodiac

    ★★★★★

  • Tenacious D in The Pick of Destiny

    ★★★★★

  • Employee of the Month

    ★★

  • Miami Vice

    ★★★

  • The Lake House

    ★★½

  • The Host

    ★★★★★

  • The Hills Have Eyes

    ★½

  • V for Vendetta

    ★★★★

  • Just Friends

    ★★½

  • Pride & Prejudice

    ★★★★

  • Grizzly Man

    ★★★★

  • Monster-in-Law

    ★★½