Sort by
  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★½

  • JUNG_E

    ★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • Halloween Ends

    ★★★

  • Roald Dahl's Matilda the Musical

    ★★★½

  • The Menu

    ★★★★

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Bones and All

    ★★★★

  • TÁR

    ★★★★½

  • Barbarian

    ★★★★

  • Prey

    ★★★½

  • Skinamarink

    ★★★

  • Nope

    ★★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★½

  • Ms. Marvel

    ★★★★

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★½

  • Decision to Leave

    ★★★★

  • Crimes of the Future

    ★★★★

  • Aftersun

    ★★★★½

  • Men

    ★★★★

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★½

  • Shin Ultraman

    ★★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • The Northman

    ★★★★

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★½

  • RRR

    ★★★★½

  • Deep Water

    ★★★½

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Turning Red

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★

  • Dog

    ★★★½

  • Bubble

    ★★★½

  • Resurrection

    ★★★½

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Nightmare Alley

    ★★★½

  • West Side Story

    ★★★★½

  • Licorice Pizza

    ★★★★

  • Hawkeye

    ★★½

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★½

  • Eternals

    ★★★

  • Antlers

    ★★★½

  • No Time to Die

    ★★★½

  • The Last Duel

    ★★★★

  • Halloween Kills

    ★★★½

  • Dune

    ★★★★

  • The Power of the Dog

    ★★★★

  • Malignant

    ★★★½

  • Candyman

    ★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★

  • Mad God

    ★★★★

  • The Green Knight

    ★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Pig

    ★★★★½

  • Fear Street: 1666

    ★★★½

  • Titane

    ★★★★

  • The French Dispatch

    ★★★½

  • Drive My Car

    ★★★★★

  • After Yang

    ★★★★½

  • The Worst Person in the World

    ★★★★

  • Fear Street: 1978

    ★★★

  • Black Widow

    ★★★½

  • Fear Street: 1994

    ★★★

  • Cruella

    ★★★