Sort by
  • No One Will Save You

    ★★★★

  • Poor Things

    ★★★★★

  • The Pigeon Tunnel

    ★★★★

  • Choose Love

    ★½

  • You Are So Not Invited to My Bat Mitzvah

    ★★★½

  • Untold: Johnny Football

    ★★★½

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★½

  • The Boy and the Heron

    ★★★★½

  • Oppenheimer

    ★★★★½

  • Barbie

    ★★★★

  • Muscles & Mayhem: An Unauthorized Story of American Gladiators

    ★★★★

  • Wham!

    ★★★★

  • Secret Invasion

    ★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★

  • Nimona

    ★★★★

  • Every Body

    ★★★★

  • Stan Lee

    ★★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Elemental

    ★★★½

  • Hard Feelings

    ★★★

  • Fallen Leaves

    ★★★★

  • Strange Way of Life

    ★★★½

  • The Little Mermaid

    ★★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • Mighty Morphin Power Rangers: Once & Always

    ★★★½

  • BEEF

    ★★★★½

  • Hunger

    ★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★½

  • Clock

    ★★★

  • Air

    ★★★★

  • Joy Ride

    ★★★★

  • Boston Strangler

    ★★★½

  • Swarm

    ★★★★

  • Hypnotic

    ★★

  • Daisy Jones & the Six

    ★★★★

  • Cocaine Bear

    ★★

  • Reality

    ★★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★

  • Rye Lane

    ★★★★

  • Flora and Son

    ★★★½

  • The Deepest Breath

    ★★★★

  • Past Lives

    ★★★★½

  • STILL: A Michael J. Fox Movie

    ★★★★

  • This Place Rules

    ★★★★

  • Babylon

    ★★★★

  • M3GAN

    ★★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★½

  • The Boy, the Mole, the Fox and the Horse

    ★★★★½

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★★

  • A Christmas Story Christmas

    ★★★½

  • Suzume

    ★★★★½

  • Orgasm Inc: The Story of OneTaste

    ★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★½

  • Till

    ★★★★

  • Goodnight Mommy

    ★★

  • Sanctuary

    ★★★½

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★

  • Sick

    ★★★½

  • Bruiser

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★★

  • Causeway

    ★★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★½

  • Glass Onion

    ★★★★

  • Blonde

    ★★★

  • The Inspection

    ★★★

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★★

  • Saint Omer

    ★★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • The Whale

    ★★★

  • Argentina, 1985

    ★★★½