river has logged 15 entries for films during March 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
27
Flushed Away

Flushed Away

2006
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
26
The Falcon and the Winter Soldier

The Falcon and the Winter Soldier

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
21
The Sound of Music

The Sound of Music

1965
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
19
The Falcon and the Winter Soldier

The Falcon and the Winter Soldier

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Cherry

Cherry

2021
×
★½
Read the review Edit this entry  
11
Bridge of Spies

Bridge of Spies

2015
×
★½
Read the review Edit this entry  
09
Capone

Capone

2020
×
★½
Read the review Edit this entry  
09
Oprah with Meghan and Harry: A CBS Primetime Special

Oprah with Meghan and Harry: A CBS Primetime Special

2021
×
Read the review Edit this entry  
08
Bill & Ted's Bogus Journey

Bill & Ted's Bogus Journey

1991
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
07
Bill & Ted's Excellent Adventure

Bill & Ted's Excellent Adventure

1989
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
07
Coneheads

Coneheads

1993
×
★½
Read the review Edit this entry  
05
WandaVision

WandaVision

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
04
Poseidon

Poseidon

2006
×
★★½
Read the review Edit this entry  
02
Little Women

Little Women

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
01
Lady Bird

Lady Bird

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry