Ian has logged 12 entries for films during April 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
29
The Last Black Man in San Francisco

The Last Black Man in San Francisco

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
28
Jumanji: The Next Level

Jumanji: The Next Level

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
28
Apollo 11

Apollo 11

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
26
Free Solo

Free Solo

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
22
Onward

Onward

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
21
The Help

The Help

2011
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
16
Burning

Burning

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
10
Silence

Silence

2016
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Lion

Lion

2016
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
07
Klaus

Klaus

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
04
Honey Boy

Honey Boy

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
04
Dark Waters

Dark Waters

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry