• The Green Mile

    ★★★★

  • The Pianist

    ★★★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★

  • Eternals

    ★★★★

  • The Power of the Dog

    ★★★★

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

    ★★★★★

  • Belfast

    ★★★★

  • CODA

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • Mass

    ★★★★½

  • Sing 2

    ★★★★½

  • Don't Look Up

    ★★★★

  • Hawkeye

    ★★★★½

  • Encanto

    ★★★★

  • Spencer

    ★★★★

  • Last Night in Soho

    ★★★★

  • Red Notice

    ★★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★