Ian T. has logged 16 entries for films during March 2013.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Eyes Wide Shut

Eyes Wide Shut

1999
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
30
Wrong

Wrong

2012
×
★★★
Read the review Edit this entry  
29
G.I. Joe: Retaliation

G.I. Joe: Retaliation

2013
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
26
Letter from an Unknown Woman

Letter from an Unknown Woman

1948
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Terminator 2: Judgment Day

Terminator 2: Judgment Day

1991
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
23
Spring Breakers

Spring Breakers

2012
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
22
Oz the Great and Powerful

Oz the Great and Powerful

2013
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
16
Somebody Up There Likes Me

Somebody Up There Likes Me

2012
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
16
The Croods

The Croods

2013
×
★★★
Read the review Edit this entry  
15
Krull

Krull

1983
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
12
The Incredible Burt Wonderstone

The Incredible Burt Wonderstone

2013
×
★½
Read the review Edit this entry  
10
Gregory Crewdson: Brief Encounters

Gregory Crewdson: Brief Encounters

2012
×
★★★
Read the review Edit this entry  
09
The Life and Death of Colonel Blimp

The Life and Death of Colonel Blimp

1943
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
05
Upstream Color

Upstream Color

2013
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
02
Like Someone in Love

Like Someone in Love

2012
×
★★★
Read the review Edit this entry  
01
Jack the Giant Slayer

Jack the Giant Slayer

2013
×
★½
Read the review Edit this entry