Sort by
  • Top Gun: Maverick

  • Licorice Pizza

  • The Power of the Dog

  • The Green Knight

  • The Suicide Squad

  • Pig

  • The French Dispatch

  • Drive My Car

  • Annette

  • The Sparks Brothers

  • Long Toast

  • Mank

    ★★★★

  • I'm Your Woman

  • Mangrove

  • Lovers Rock

  • Another Round

  • Nomadland

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★★★

  • 8:46

    ★★★★

  • Shiva Baby

  • Palm Springs

    ★★★★

  • Jasper Mall

  • Little Women

    ★★★★★

  • Watchmen

    ★★★★

  • The Irishman

  • Jojo Rabbit

    ★★★★½

  • Bad Education

    ★★★★½

  • Knives Out

    ★★★★½

  • Ad Astra

  • Marriage Story

    ★★★★★

  • Dave Chappelle: Sticks & Stones

  • Anima

  • Spider-Man: Far From Home

  • Toy Story 4

    ★★★★

  • Game of Thrones: The Last Watch

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★★

  • Parasite

    ★★★★★

  • The Lighthouse

  • I Lost My Body

    ★★★★

  • John Wick: Chapter 3 - Parabellum

  • Chernobyl

  • Avengers: Endgame

  • Pain and Glory

    ★★★★

  • Booksmart

    ★★★★

  • Greener Grass

  • One Child Nation

  • The Last Black Man in San Francisco

    ★★★★

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

  • Creed II

  • Ralph Breaks the Internet

  • Auntie Edna

  • The Haunting of Hill House

    ★★★★½

  • Once Upon a Deadpool

  • Shadow

    ★★★★

  • The Sisters Brothers

    ★★★★

  • Meeting Gorbachev

    ★★★½

  • Suspiria

    ★★★½

  • Free Solo

    ★★★★½

  • The Ballad of Buster Scruggs

  • The Favourite

    ★★★★★

  • A Simple Favor

    ★★★

  • Roma

    ★★★★★

  • Echo in the Canyon

  • Mission: Impossible - Fallout

  • Sicario: Day of the Soldado

    ★★★

  • Incredibles 2

  • Burning

    ★★★★

  • BlacKkKlansman

    ★★★★

  • Climax

    ★★★★★

  • Shoplifters

    ★★★★★

  • Deadpool 2

  • Avengers: Infinity War