Sort by
  • Anyone But You

    ★★★

  • Thanksgiving

    ★★½

  • Five Nights at Freddy's

    ★½

  • Hell House LLC Origins: The Carmichael Manor

    ★★★½

  • The Conference

    ★★

  • The Puppetman

    ★★★

  • Totally Killer

    ★★★½

  • V/H/S/85

    ★★★

  • No One Will Save You

    ★★½

  • When Evil Lurks

    ★★½

  • Night of the Hunted

    ★★

  • The Killer

    ★★★★

  • Ferrari

    ★★★★

  • The Sacrifice Game

    ★★½

  • The Boy and the Heron

    ★★★★

  • Oppenheimer

    ★★★½

  • Barbie

    ★★★½

  • Insidious: The Red Door

    ★★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★

  • No Hard Feelings

    ★★★

  • Suitable Flesh

    ★★★

  • Meg 2: The Trench

    ★★★

  • Extraction 2

    ★★★½

  • The Boogeyman

    ★★½

  • Asteroid City

    ★★★★

  • May December

    ★★★½

  • Fool's Paradise

    ★★

  • Murder Mystery 2

    ★★★

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★★

  • Air

    ★★★

  • Shin Kamen Rider

    ★★★½

  • Evil Dead Rise

    ★★½

  • Self Reliance

    ★★★

  • Bottoms

    ★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★

  • Scream VI

    ★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★★

  • Cocaine Bear

    ★★

  • BlackBerry

    ★★★★

  • Consecration

    ★★½

  • Creed III

    ★★½

  • Magic Mike's Last Dance

    ★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★

  • You Hurt My Feelings

    ★★★½

  • Infinity Pool

    ★★½

  • Missing

    ★★★½

  • Plane

    ★★★½

  • Operation Fortune: Ruse de Guerre

    ★★½

  • This Place Rules

    ★★

  • Babylon

    ★★

  • M3GAN

    ★★½

  • Violent Night

    ★★

  • Talk to Me

    ★★

  • The Murmuring

    ★★½

  • The Viewing

    ★★★★

  • Dreams in the Witch House

    ★★

  • Pickman's Model

    ★★½

  • The Outside

    ★★½

  • The Autopsy

    ★★★½

  • Graveyard Rats

    ★★★

  • Lot 36

    ★★★

  • Prey for the Devil

  • Influencer

    ★★½

  • Significant Other

    ★★★

  • Halloween Ends

    ★★½

  • Hellraiser

    ★★★½

  • Hocus Pocus 2

    ★★

  • Smile

    ★★½

  • Amsterdam

    ★★

  • Confess, Fletch

    ★★★½

  • V/H/S/99

    ★★½

  • Do Revenge

    ★★½