Sort by
  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

  • Book Club: The Next Chapter

  • John Mulaney: Baby J

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

  • The Super Mario Bros. Movie

  • Renfield

  • Boston Strangler

  • The 10th Annual On Cinema Oscar Special

    ★★★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★★

  • Scream VI

  • Creed III

  • Knock at the Cabin

  • Pathaan

    ★★★★★

  • Babylon

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★★

  • The People You're Paying to Be in Shorts

  • Dreams in the Witch House

  • Pickman's Model

  • The Outside

  • The Autopsy

  • Graveyard Rats

  • Lot 36

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

  • Halloween Ends

  • Ponniyin Selvan: Part I

  • Amsterdam

  • The People's Joker

  • The Fabelmans

    ★★★★★

  • Glass Onion

  • The Menu

  • Pearl

  • Bones and All

  • Deck of Cards

  • TÁR

  • White Noise

  • Barbarian

  • Terrifier 2

  • Beast

  • Trainwreck: Woodstock '99

  • Prey

  • Orphan: First Kill

  • Skinamarink

    ★★★★★

  • The Last Movie Stars

  • Nope

    ★★★★★

  • Minions: The Rise of Gru

  • Hustle

  • Norm Macdonald: Nothing Special

  • Elvis

  • Decision to Leave

  • Jackass 4.5

  • Armageddon Time

  • Top Gun: Maverick

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

  • Jimmy Savile: A British Horror Story

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

  • The Northman

    ★★★★★

  • The 9th Annual On Cinema Oscar Special

  • Ambulance

  • X

  • Deadstream

  • Everything Everywhere All at Once

  • Turning Red

  • The Batman

  • Texas Chainsaw Massacre

  • This Much I Know to Be True

  • Jackass Forever

  • Scream

    ★★½

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

  • Soliloquy

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★½

  • Kanye With Special Guest Drake - Free Larry Hoover Benefit Concert