Sort by
  • Barbie

    ★★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★½

  • Black Mirror: Beyond the Sea

    ★★★★½

  • Black Mirror: Joan Is Awful

    ★★★★

  • They Cloned Tyrone

    ★★★★

  • The Flash

    ★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★

  • Transformers: Rise of the Beasts

    ★★★★★

  • Fool's Paradise

    ★★★

  • BEEF

    ★★★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★½

  • Renfield

    ★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★½

  • Champions

    ★★★

  • Cocaine Bear

    ★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★

  • Infinity Pool

    ★★★★½

  • This Place Rules

    ★★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★½

  • Stutz

    ★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • Black Adam

  • Smile

    ★★½

  • Emily

    ★★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★

  • The Whale

    ★★★½

  • Pearl

    ★★★★½

  • TÁR

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★½

  • She-Hulk: Attorney at Law

    ★★★

  • Prey

    ★★★★

  • Nope

    ★★★★★

  • Bullet Train

    ★★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★½

  • Huesera: The Bone Woman

    ★★★★½

  • Crimes of the Future

    ★★★★

  • Triangle of Sadness

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★½

  • The Northman

    ★★★★½

  • RRR

    ★★★★½

  • Ambulance

    ★★★½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★

  • X

    ★★★½

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • The Batman

    ★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★

  • The King's Man

    ★★★½

  • Nightmare Alley

    ★★★½

  • Eternals

    ★½

  • What Happened, Brittany Murphy?

    ★★

  • Antlers

    ★★★★

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★★★

  • The Many Saints of Newark

    ★★★★

  • Squid Game

    ★★½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★½

  • Last Night in Soho

    ★★★★

  • Dune

    ★★★½

  • Malignant

    ★★★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★

  • The Green Knight

    ★★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★★★

  • Woodstock 99: Peace, Love, and Rage

    ★★★

  • Fear Street: 1666

    ★★★

  • Titane

    ★★★

  • Pig

    ★★★★

  • Fear Street: 1978

    ★★

  • Space Jam: A New Legacy

    ★½

  • Annette

  • Black Widow

    ★★★½