Sort by
  • Haunted Mansion

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★★★

  • Celebrating 50 Years of Broadway's Best

    ★★★★★

  • Carol Burnett: 90 Years of Laughter + Love

    ★★★★½

  • A Grammy Salute to The Beach Boys

    ★★★★

  • Encanto at the Hollywood Bowl

    ★★★★½

  • Mary Berry's Ultimate Christmas

    ★★★★★

  • Beauty and the Beast: A 30th Celebration

    ★★½

  • Best in Snow

    ★★★

  • Disenchanted

    ★★★★

  • Strange World

    ★★★★

  • Hocus Pocus 2

    ★★★★

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★★

  • Harmonious Live!

    ★★★★½

  • Lightyear

    ★★★★

  • Hollywood Stargirl

    ★★★½

  • Elvis

    ★★

  • Jurassic World Dominion

    ★★★½

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★★★

  • Cheaper by the Dozen

    ★★

  • Better Nate Than Ever

    ★★★★★

  • The Lost City

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Turning Red

    ★★★★★

  • Death on the Nile

    ★★★

  • Celebrating Betty White: America's Golden Girl

    ★★★★★

  • Reopening: The Broadway Revival

    ★★★½

  • Hotel Transylvania: Transformania

    ★★★

  • Disney Parks Magical Christmas Day Parade

    ★★

  • The Rise and Fall of Lularoe

    ★★★½

  • Being the Ricardos

    ★★★

  • Nightmare Alley

    ★★★

  • Psych 3: This Is Gus

    ★★★★½

  • Olaf Presents

    ★★★★★

  • Encanto

    ★★★★★

  • Muppets Haunted Mansion

    ★★★★

  • A Spark Story

    ★★★

  • LuLaRich

    ★★★★

  • Wicked in Concert: A Musical Celebration of the Iconic Broadway Score

    ★★★★

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★★

  • Jungle Cruise

    ★★★★★

  • Space Jam: A New Legacy

    ★½

  • Luca

    ★★★★★

  • Far from the Tree

    ★★★★★

  • Lady of the Manor

    ★★½

  • Let's Be Tigers

    ★★★★

  • The Last of the Chupacabras

    ★★★

  • Growing Fangs

    ★★★★

  • Dinner Is Served

    ★★★½

  • American Eid

    ★★★★½

  • Cruella

    ★★★★★

  • 22 vs. Earth

    ★★★★

  • Sesame Street: 50 Years Of Sunny Days

    ★★★½

  • Peter Rabbit 2: The Runaway

    ★★★★★

  • Yes Day

    ★★★

  • Oprah with Meghan and Harry: A CBS Primetime Special

    ★★★

  • Coming 2 America

    ★★★

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★★★

  • Flora & Ulysses

    ★★★★½

  • Burrow

    ★★★★★

  • Wonder Woman 1984

    ★★★★

  • The Last Blockbuster

    ★★★½

  • High School Musical: The Musical: The Holiday Special

    ★★★

  • The Prom

    ★★★½

  • Audrey

    ★★★★½

  • The Disney Holiday Singalong

    ★★★

  • Black Beauty

    ★★

  • The Wonderful World of Disney: Magical Holiday Celebration

    ★★

  • Ma Rainey's Black Bottom

    ★★★½

  • From Our Family to Yours

    ★★★★

  • Jingle Jangle: A Christmas Journey

    ★★★★

  • The Kid Detective

    ★★★½