Sort by
  • Barbie

    ★★★★★

  • Matt Rife: Walking Red Flag

    ★★★

  • Secret Invasion

    ★★★

  • Black Mirror: Joan Is Awful

    ★★★

  • The Flash

    ★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★½

  • Mae Martin: SAP

    ★★★★

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★

  • Making of The Last of Us

    ★★★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★½

  • Matt Rife: Matthew Steven Rife

    ★★★

  • Creed III

    ★★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★½

  • KSI: In Real Life

    ★★★★½

  • This Place Rules

    ★★★★★

  • Heroes & Villains

    ★★★½

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★

  • Black Adam

    ★★

  • Entergalactic

    ★★★★

  • Werewolf by Night

    ★★★★½

  • Do Revenge

    ★★★★

  • Cyberpunk: Edgerunners

    ★★★½

  • My Policeman

    ★★★

  • The Menu

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★★★

  • Blonde

  • Don't Worry Darling

    ★★★

  • The Whale

    ★★½

  • Pearl

    ★★★★½

  • She-Hulk: Attorney at Law

    ★★★½

  • Groot Takes a Bath

    ★★★

  • Groot's Pursuit

    ★★★

  • The Little Guy

    ★★★★

  • Groot's First Steps

    ★★½

  • Prey

    ★★★★

  • Nope

    ★★★½

  • Magnum Opus

    ★★★★

  • Andrew Schulz: Infamous

    ★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★½

  • Ms. Marvel

    ★★★★

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★

  • The Twins

    ★★★★

  • Jerrod Carmichael: Rothaniel

    ★★★★★

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★½

  • Moon Knight

    ★★★★

  • Morbius

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★

  • X

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • The Batman

    ★★★★

  • Matt Rife: Only Fans

    ★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★½

  • Kanye With Special Guest Drake - Free Larry Hoover Benefit Concert

    ★★★★½

  • Don't Look Up

    ★★½

  • Hawkeye

    ★★★★

  • All Too Well: The Short Film

    ★★★★½

  • Clifford the Big Red Dog

  • Marvel Studios Assembled: The Making of What If...?

  • Eternals

    ★★★

  • Injustice

    ★★

  • The Harder They Fall

    ★★★½

  • Dave Chappelle: The Closer

  • Squid Game

    ★★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

  • Dune

    ★★★★

  • He's All That

  • Candyman

    ★★★

  • If I Can't Have Love, I Want Power

    ★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★